Mgr. Ing. Mariana Krásnolipská

Mgr. Ing. Mariana Krásnolipská

Jsem člověk, který se dnes a denně učí, že život je dar.
Plachetnice mi připluly jednoho dne do života a od té doby „pluji“.
Jsou jedním míst - forem aktivit, kde si člověk může odpočinout od běžného života, načerpat energii, inspirovat se nebo jen tak spočinout.
Proto je mám ráda. Jsou plné přítomného okamžiku, změn, lidského setkávání, rozhovorů, zastavení se v čase a přitom ony samy jsou v pohybu. Jakmile jste jejich součástí, pozvolna opouštíte  jistoty každodenního života, zaběhlé stereotypy a vyplouváte na širé moře vstříc něčemu novému, novému v nás.

Vystudovala jsem dvě vysoké školy – VŠCHT Praha – obor restaurování památek a FTK UP Olomouc – Management životního stylu, strávila několik let v zahraničí, studijně i pracovně.
V současné době jsem programovou manažerkou Na plachetnici. Mám ráda lidi.

Pracuji také jako lektorka v oblasti vzdělávání, rozvoje osobnosti a týmů. Působím na Universitě Palackého v Olomouci - člen týmu HBSC studie, která se zabývá zdravým životním stylem školáků ve 42 zemích včetně České Republiky. V rámci studie realizuji projekt Pohyb do škol II.
Žiji v Národním parku České Švýcarsko v alternativním domku se zelenou střechou. Miluji pohyb, tanec, hudbu, kreativní přístup, změnu, barvy.

Zajímám se o to, jak udělat lidi šťastnějšími.

Hraji na příčnou flétnu.

Napište Mariánce na mariana@naplachetnici.cz

 

Názory klientů

Napsali o nás

Partneři