Mgr. Michal Půža

Ze své pozice programového manažera vytváří pro klienty plachetnice co nejzajímavější program šitý přesně na míru danému typu plavby. Využívá při tom zkušeností a znalostí získaných během studia a práce v řadě organizacích, kde se zabýval zkušenostním učením a outdoor aktivitami.

Od středoškolských let se aktivně zabývá cestovním ruchem. Absolvoval obor rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci ve specializaci Management životního stylu. Během studia realizoval řadu vlastních projektů. Snad nejpodstatnějším byl roční projekt, kdy sám na sobě prováděl experimentální výzkum dlouhodobé odolnosti vůči extrémním podmínkám při cestě kolem Evropy na koloběžce. Nyní působí na Univerzitě Palackého jako interní doktorand oboru kinantropologie, se zaměřením na sportovní psychologii.

V budoucnu by chtěl Michal na plachetnici obeplout celý svět, což zcela odpovídá jeho dobrodružné povaze. Na tuto zkušenost si však bude muset chvíli počkat, protože je momentálně na rodičovské dovolené se svými dvěmi dětmi.  Na lodi ho poznáte jako přátelského, usměvavého a tvořivého člověka plného energie, který je stále připraven vám s čímkoliv pomoci.

Napište Michalovi na puza11@gmail.com

 

Názory klientů

Napsali o nás

Partneři