Mgr. Zuzana Půžová

Mgr. Zuzana Půžová

Je dalším nepostradatelným členem týmu NaPlachetnici s.r.o. Stará se především o to, aby se peníze nerozkutálely tam, kam nemají. Je neuvěřitelně aktivní člověk, který je schopen zařídit téměř cokoli. Na plachetnice nedá rozhodně dopustit, především proto, že tam našla svou životní lásku.
Po všeobecném gymnáziu nastoupila do bakalářského a následně magisterského studijního programu oboru rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, který úspěšně dokončila a dále pokračuje ve studiu na doktorském studijním programu.

Věnuje se psaní a vedení projektů z fondů Evropské unie, nyní zejména pro Univerzitu Palackého v Olomouci, ve kterých se stala jednou z nejúspěšnějších v oblasti. Plachetnice jsou však stále její srdeční záležitostí, které se věnuje každou volnou chvíli. Různými způsoby procestovala již mnoho států Evropy. Organizovala pobytové zájezdy v Alpách, je zkušená horská průvodkyně. Za sebou má organizování mnoha zábavních i vzdělávacích akcí, kde se orientovala nejen na jejich finanční stránku.

Vzrůstem je Zuzka sice malá, ale nebojte se, že byste ji na plachetnici přehlédli. Její smích a dobrá nálada se nese od přídi na záď. Pokud s ní budete na jedné lodi, poznáte její činorodost, obětavost a přátelskost.

Napište Zuzce na zuzana@puzova.cz

Názory klientů

Napsali o nás

Partneři